Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
Blog firmowy TGSoft

2010-05-08

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu nowego kanału komunikacji z naszą firmą za pomocą ogólnie znanego i lubianego przez użytkowników systemu „blogowania”.

Będzie to blog tematyczny dotyczący naszych produktów, przykłady stosowania poszczególnych modułów, prezentacje (szczególnie zaawansowanych możliwości systemu), aktualności, wydarzenia, opisy nowych wersji, porady techniczne, itp.

Wybraliśmy formę blogu, ze względu na ogólnie znany przez wszystkich format prezentacji danych, łatwość w dotarciu do informacji oraz przejrzysty sposób wyświetlania wpisów archiwalnych. Nieodłącznym elementem każdego blogu jest możliwość komentowania wpisów przez czytelników. Nie inaczej będzie u nas, jednak z małą różnicą w stosunku do „zwykłych” blogów. U nas komentarze będą podlegać weryfikacji, każdy nowy wpis czytelnika będzie widoczny na naszej stronie dopiero po jego zatwierdzeniu. Nie możemy dopuścić do spamowania naszej strony oraz publikowania treści obraźliwych i niecenzuralnych. Blokowane będą również komentarze niezgodne z tematem danego wpisu.

Komentarz może dodać każdy, również użytkownik naszych bezpłatnych programów, czy też potencjalny klient TGSoft. Do umieszczenia wiadomości nie wymagamy logowania, wystarczy podać swój „Nick” (pseudonim), ale zachęcamy do podawania pełnych danych (imię, nazwisko i nazwę firmy). Komentarze wraz z Nazwami zapisywane są do bazy SQL, wyświetlane będą bezpośrednio z bazy po otwarciu konkretnej wiadomości. Nie będą umieszczane i przechowywane w kodzie HTML.

Serdecznie zapraszamy.