Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
Sz@rk.iOS - Dokumenty Sz@rk

2014-05-30

W zakładce Organizer/Dokumenty można zdefiniować listę dokumentów podzielonych na kategorie. Dokument edytujemy za pomocą przycisku [Edytor].


Utworzony tak dokument zapisywany jest bezpośrednio do bazy SQL i może być udostępniony dla każdego klienta programu, w tym klienta mobilnego.

Dokument edytujemy za pomocą profesjonalnego Edytora Tekstów wbudowanego bezpośrednio w system Sz@rk, dostępnego dla użytkowników programu bez żadnych opłat.


W aplikacji Sz@rk.iOS dostępnej dla iPhone otwieramy listę dokumentów. Dla przypomnienia, aplikacja pracuje online bezpośrednio na danych Sz@rk za pośrednictwem Szark.NET Server.


Lista dokumentów podzielona jest na kategorie zgodnie z układem zdefiniowanym w Sz@rk. Każda zmiana w systemie i bazie SQL jest natychmiast widoczna we wszystkich urządzeniach mobilnych, które pracują na wspólnych danych!


Przeglądany dokument zawiera oryginalne formatowanie i grafikę.


Dostępna opcja przeglądania w pozycji poziomej, dodatkowo można powiększać obraz bieżącego dokumentu za pomocą standardowych gestów.


Bezpośrednio z telefonów i tabletów mamy dostęp do firmowych dokumentów bez zbędnego kopiowania i synchronizowania danych. Każda zmiana (dodanie/kasowanie dokumentu) lub zmiana treści jest natychmiast dostępna dla każdego mobilnego urządzenia.

Sz@rk.iOS to mobilna wersja programu do obsługi firmy, dedykowana dla systemu Apple iOS.