Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
Sz@rk.iOS - dokumenty firmowe on-line

2014-06-02

Nie ma chyba firmy, w której pracownicy nie posługiwaliby się dokumentami tworzonymi przez najpopularniejsze programy biurowe. Tworzymy różnego rodzaju biuletyny, opisy, instrukcje, oferty, analizy, itp.

Nasz nowy program mobilny do obsługi firmy za pomocą urządzeń Apple i systemu iOS, daje nam natychmiastowy dostęp do dokumentów zapisanych w centrali firmy bez zbędnego wysyłania załączników w poczcie elektronicznej. Dostęp do dokumentów on-line mamy tylko w trakcie bieżącej sesji, nasz telefon lub tablet nie przechowuje dokumentów. W przypadku utraty urządzenia nie mamy obawy o utratę wrażliwych danych.

W katalogu programu Sz@rk.NET tworzymy strukturę podkatalogów:

  • Documents
    • Adobe (pliki PDF)
    • Excel (pliki XLS, XLSX)
    • Word (pliki DOC, DOCX)

W poszczególnych podkatalogach umieszczamy dokumenty firmowe utworzone za pomocą programów Adobe, Excel lub Word.

Dokumenty firmowe zapisane w komputerze centrali firmy


Aplikacja Sz@rk.iOS z widokiem menu dla opcji „Dokumenty”


Wybór jednej z opcji w urządzeniu mobilnym otwiera wskazany katalog w komputerze firmowym poprzez serwer middleware. Następnie aplikacja wyświetla listę dostępnych dokumentów. Proszę zauważyć, że listy ekranów z iPhone pokrywają się z listami dokumentów w folderach firmowych.


Przykładowy dokument utworzony za pomocą programu Excel.


Ten sam dokument wyświetlony w iPhone


Bezpośrednio ze smartfonów i tabletów mamy dostęp do firmowych dokumentów bez zbędnego kopiowania i synchronizowania danych. Każda zmiana (dodanie/kasowanie dokumentu) lub edycja treści wybranego dokumentu jest natychmiast dostępna dla każdego urządzenia mobilnego.


Sz@rk.iOS to mobilny program dla firm, dedykowany dla systemu Apple iOS.