Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
Deklaracja VAT7 (12) 2011 dla Księgi Express STD 5

2011-02-01

Księga Express STD jest bezpłatną, uproszczoną wersją Księgi Express PRO.

Program zawiera podstawowe funkcje potrzebne do prowadzenia Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, Rejestrów VAT oraz generowania deklaracji podatkowych. Jak się ostatnio okazało, Księga Express STD jest z powodzeniem użytkowana przez olbrzymią rzeszę internautów, którzy zainteresowani są dalszą pracą w tym bezpłatnym programie.

Do roku 2010 KE STD, była okrojoną wersją programu KE PRO. Jednak od roku 2010 Księga Express PRO stała się częścią Zintegrowanego Systemu Sz@rk SQL. Program został całkowicie przebudowany z użyciem nowoczesnej technologii i formatu danych. W związku z tym nie możemy już bezpośrednio wykorzystywać wersji PRO, by w szybki sposób utworzyć wersję STD.

Wychodząc na przeciw wiernym użytkownikom, którym wystarcza standardowy program, postanowiliśmy pozostawić KE STD w wersji darmowej. Jednak w związku z nakładem pracy potrzebnym do przygotowania aktualnych formularzy, od roku 2011 wprowadzamy symboliczną opłatę za dodatkowe nowe pliki VAT7.

Formularze PIT5 oraz PIT5L od kilku lat nie ulegają już zmianie i nie ma potrzeby tworzenia nowych wzorów. W związku z nowymi stawkami VAT od roku 2011, zmianie ulegają formularze VAT7 oraz VAT7K.

Dostępny jest już formularz VAT7 w wersji (12), w cenie 50,00 PLN BRUTTO Zamówienie.

Formularz VAT7K (6) dostępny będzie w późniejszym terminie, marzec 2011.