Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
CRM - wydruk Faktur z Sz@rk oraz CDN Otima

2011-11-16

W dokumencie http://tgsoft.pl/Blog.aspx?id=60 opisano opcję bezpośredniego dostępu do listy faktur z CDN Optima. Teraz dodatkowo dostępna jest opcja drukowania i wysyłania faktur przy użyciu poczty e-mail.

Za pomocą wbudowanego i dostępnego dla użytkowników generatora raportów zostały przygotowane projekty, które umożliwiają bezpośredni wydruk dokumentów z Sz@rk oraz zewnętrznych systemów w tym CDN OPTIMA.

Prezentowane dokumenty zostały wydrukowane bezpośrednio z bazy DEMO CDN Optima:

Wydruki zostały przygotowane wg naszych wzorów, zgodnych z programami handlowymi Sz@rk (Faktura 1! Plus, Magazyn Express, Gospodarka Materiałowa), jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyglądały identycznie jak oryginalne dokumenty CDN Optima.

Okno podglądu faktury VAT bezpośrednio z bazy CDN Optima.

Wybierając opcję (przycisk) e-mail program automatycznie tworzy wydruk faktury do PDF, otwiera nową wiadomość do klienta pobierając jego adres e-mail z danych ( w tym przypadku Optima). Faktura bez dodatkowych czynności użytkownika zostaje podpięta jako załącznik do wiadomości.

Po wysłaniu, wiadomość automatycznie zapisywana jest do historii kontaktów i spraw kontrahenta.