Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
Sz@rk Biznes – zapowiedź systemu

2012-10-25

Sz@rk Biznes – nowoczesny zintegrowany system, dedykowany dla mikro, małych oraz średnich firm.

System Sz@rk oparty o bazę MS SQL Server składa się z wielu dedykowanych modułów tworzących zintegrowany system, który może być dostosowany do różnorodnych firm w zależności od wielkości i profilu działania.

Więcej na temat poszczególnych modułów i schematu działania systemu Sz@rk

Sz@rk Biznes to nowy, zintegrowany system łączący funkcjonalność kilku modułów w/w systemu plus wiele nowych interesujących rozwiązań. Został napisany od podstaw w technologii .NET, korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, dzięki czemu oferuje bardzo bogate możliwości użytkowe, funkcjonalne oraz wizualne.

Na początku należy wyraźnie podkreślić ogromną funkcjonalność w połączeniu z przystępną ceną, która zawiera bezterminową licencję na wiele stanowisk w firmie.

Kupujesz raz – używasz na wszystkich komputerach w swojej firmie, bez dopłacania za kolejne stanowiska w sieci firmowej lub komputery przenośne!

Program występuje w dwóch wersjach (cenach):

 • 490,00 netto – wersja lokalna, do pracy na pojedynczych komputerach lub sieciach lokalnych
 • 990,00 netto – wersja CLOUD, do pracy zdalnej przez internet

Zwracamy uwagę na wersję CLOUD, która również zawiera bezterminową i wielostanowiskową licencję. Pozwala na pracę w sieci lokalnej i/lub zdalną przez internet dla nieograniczonej liczby stanowisk (klientów).

Opłaty nie zawierają żadnych miesięcznych abonamentów i dodatkowych kosztów, po zakupie oprogramowania przysługuje rok bezpłatnych aktualizacji.

Po upływie roku, podobnie jak w przypadku pozostałych naszych programów, można przedłużyć dostęp do aktualnych wersji na kolejny rok odpowiednio w cenach aktualizacji:

 • 125,00 netto – wersja lokalna
 • 250,00 netto – wersja CLOUD

Dlaczego wersję mobilną nazywamy CLOUD, pomimo że sposób dystrybucji różni się od ogólnie stosowanego wynajmowania oprogramowania i uruchamiania systemu za pomocą przeglądarki internetowej lub zdalnych pulpitów?

Wersja do pracy mobilnej jest również odpowiednikiem wersji „pudełkowej”. Użytkownik otrzymuje całość oprogramowania, które instaluje we własnym zakresie u siebie (w swoich komputerach firmowych) lub u dowolnego dostawcy internetowego, który oferuje hosting Windows z bazą danych MS SQL Server. W drugim przypadku, u dostawy internetowego będzie się znajdować baza danych oraz nasz serwer usług Sz@rk Server (server middleware).

W swoich komputerach klienckich użytkownicy uruchamiają typową aplikację Windows z pełną jej funkcjonalnością i dostępem do wszystkich zasobów lokalnych swojego komputera.Dzięki temu mają dostęp do swoich danych z każdego miejsca o dowolnym czasie, zachowując wysoką wydajność pracy bez inwestowania w sprzęt i infrastrukturę.

Wkrótce opiszemy możliwość instalacji Sz@rk Server w hostingu, którego cena roczna zaczyna się od 110,00 pln netto rocznie!

Jakie są zalety naszej oferty w porównaniu do typowej usługi CLOUD?

Pomijając aspekty technologiczne i wrażenia użytkowe zwracamy uwagę na kwestię danych. W naszym rozwiązaniu użytkownik sam decyduje gdzie będą Jego dane (baza SQL) i sam za nie odpowiada. W pełni dysponuje oprogramowaniem i swoimi bazami SQL, które może przenieść do innego dostawcy lub do swoich komputerów. Użytkownik ma komplet oprogramowania, które w każdych warunkach może uruchomić ze swoimi danymi.

W standardowej usłudze wynajmowania oprogramowania można wyróżnić kilka aspektów, które nie do końca spełnią nasze oczekiwania:

 1. Nie wiemy gdzie znajdują się nasze dane, kto ma do nich dostęp i jak nimi zarządza
 2. Firma hostingowa może zakończyć działalność
  1. Co się stanie z Twoimi danymi?
  2. Nawet jeżeli dostawca internetowy przekaże Ci bazę SQL, to co z nią zrobisz bez oprogramowania?
  3. Nie będziesz mieć możliwości przeglądania i raportowania danych nie mówiąc o ciągłości pracy
 3. Nie chcesz dłużej korzystać z tego dostawcy, chciałbyś skorzystać z innej usługi lub zbudować chmurę we własnym zakresie

Takie pytania i wątpliwości ma każdy komu oferuje się usługi CLOUD.

My wiemy jak temu zaradzić dlatego stworzyliśmy Sz@rk Biznes!