Oferta TGSoft

Czynsze5, pionowo: „Najlepszy system.
do administracji budynków”: Sz@rk.

Program Sz@rk Czynsze przeznaczony jest do prowadzenia naliczeń czynszowych oraz rozliczeń związanych z tematem najmu (wpłat, korekt, odczytów), a także ewidencjonowania potrzebnych danych kartotekowych (część generowana jest automatycznie).

CzynszeBogactwo funkcji systemu.


Program ten systematyzuje wprowadzone lub obliczone dane i umożliwia automatyczne naliczanie czynszów według parametryzowanych składników oraz szablonów naliczeń. Dodatkowo posiada moduł do odczytywania danych z rejestratorów zużycia wody. Pozwala także na seryjne drukowanie: książeczek czynszowych, faktur VAT dla najemców lokali użytkowych, wezwań do zapłaty. Ponad to system posiada wiele udogodnień takich jak przeprowadzanie rozrachunków (wbudowany moduł KASA – BANK – ROZRACHUNKI), prowadzenie Rejestrów VAT, tworzenie dekretów do FK, czy tworzenie różnorodnych zestawień oraz sprawozdań także według wła-snych pomysłów i projektów (wbudowany generator raportów Fast Report).Kartoteki, biblioteki i tabele.


Oprócz zasobnych kartotek lokatorów i lokali użytkowych, program prowadzi również biblioteki kontrahentów, składników czynszowych, szablonów do naliczeń, budynków, miejscowości, ulic, czy urzędów skarbowych. System wyposażyliśmy także w tabele rozrachunków, wezwań do zapłaty, szczegółową tabelę obrotów, obroty i salda, a także zestawienia dla wybranych składników i zbiorcze zestawienia według składników.Praca zespołowa w chmurach.


Jest to system pozwalający na pracę jednostanowiskową lub w sieci (z wykorzystaniem haseł i możliwością ograniczania dostępu do poszczególnych opcji niektórym użytkownikom). Program posiada intuicyjny interfejs, który pozwala na szybki dostęp (i modyfikację) do danych słownikowych z wielu poziomów systemu. Co więcej program Sz@rk Czynsze pozwala na zdalną pracę przez Internet.