Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Nasz najprostszy program.
A potrafi tak wiele.

Dlaczego jest taki popularny? Może dlatego, że mimo niskiej ceny obfituje w funkcje. Albo dlatego, że jest taki łatwy w obsłudze. To tylko dwa powody. A jaki będzie Twój?

Faktura 1! Plus – prosty program do faktur

Tylko u nas!
Wielostanowiskowa licencja.

Niepowtarzalna okazja dla przedsiębiorców - program sprzedajemy bez dopłat za kolejne stanowiska! Jedna licencja uprawnia do instalacji na dowolnej liczbie komputerów w Twojej firmie!
Licencja pozwalająca na instalowanie na wielu komputerach w firmie

Rozwijany od 13 lat.

Już 13 lat program rozwijamy kierując się sugestiami Użytkowników. Niezliczoną ilość funkcji dodaliśmy dzięki kreatywności naszych klientów, którzy swoimi potrzebami oraz pomysłami zawsze chętnie się dzielą. Pomogli stworzyć wspaniały produkt.
Prosty program do fakturowania jest już rozwijany od 13 lat

Wystawianie faktur
może być przyjemne.

Dzięki licznym udogodnieniom przyspieszającym i ułatwiającym pracę, można błyskawicznie tworzyć nowe faktury, a także edytować już zapisane. Proforma? A może zagraniczna? UE? Na eksport? Pewnie, wszystko to – a nawet fakturę korygującą – wystawisz w mgnieniu oka.
Można wystawiać faktury VAT, eksportowe, proforma, faktury w walucie

Jeśli masz ochotę,
zabaw się w projektanta.

Nasz szablon nie odpowiada Twoim oczekiwaniom? Żaden problem! Stwórz własny lub zmień już istniejący za pomocą intuicyjnego i prostego w obsłudze edytora faktur. Dodaj własne logo, umieść elementy gdzie tylko zapragniesz – nasz program wszystko to ułatwi.
Można tworzyć własne szablony faktur i dodawać logo

Hmm… I jak tu spożytkować
ten zaoszczędzony czas?

Kontroluj rozrachunki z kontrahentami, rozliczaj należności w formie gotówkowej i przelewów bankowych. Program sam zbiera wszystkie informacje, by automatycznie wystawić faktury lub przeprowadzić analizy sprzedaży. Inteligentne rozwiązania sprawią, że wszystko jest gotowe do przekazania dla biura rachunkowego do dalszego przetwarzania – możesz to zrobić w formie papierowej lub elektronicznej (CSV i XLS).
Rozrachunki z kontrahentami, kontrola należności. Rozliczanie wpłat poprzez raporty kasowe i bankowe

Twój osobisty pomocnik.
Na wyciągnięcie ręki.

Uproszczony moduł CRM umożliwia rejestrowania zadań i zdarzeń przypisanych np. do dokumentów czy kontrahentów. W zadaniach możemy określić termin wykonania i śledzić ich realizację, wspierając się systemem przypomnień i podpowiedzi (jak w MS Outlook). Terminarz w zadaniach po-siada wygodny sposób przeglądania danych według dni, tygodni, miesięcy.
Terminy wykonania zadania i śledzenie realizacji, harmonogram zadań i osobisty terminarz

Przetestuj za darmo!

Aby sprawdzić program wystarczy go zainstalować - będzie funkcjonował w trybie DEMO. Możesz testować do woli - także pracując na rzeczywistych danych. Po zakupie produktu uzyskasz jego pełną funkcjonalność, a wszystkie wprowadzone informacje będą mogły być zachowane.
Bezpłatna wersja demo programu do faktur