Oferta TGSoft

Finanse KsięgowośćPotężne narzędzie do prowadzenia
pełnej księgowości.

System Finansowo Księgowy Sz@rk FK jest nowoczesną aplikacją, służącą do prowadzenia księgowości finansowej, zarówno w przedsiębiorstwach charakteryzujących się szeroką skalą działalności jak i w niewielkich firmach. Elastyczność programu sprawia, że od ponad dwudziestu lat z powodzeniem wykorzystywany jest przez różne podmioty gospodarcze, bez względu na ich typ i status prawny (także jednostki budżetowe).

Finanse KsięgowośćAnalizy, tabelki
i inne zestawienia.

Podstawową zaletą systemu księgowego jest możliwość otrzymania natychmiastowej informacji o aktualnym stanie finansowym firmy. Zapamiętane przez program dane mogą być przedstawione w postaci wielu zestawień zarówno syntetycznych jak i analitycznych, ale także "mieszanych". Ponadto program zapewnia ciągłość wszystkich zaksięgowanych informacji z możliwością archiwizowania zamkniętego roku obliczeniowego i automatycznym bilansem otwarcia.Niczym szwajcarski zegarek.


Sz@rk FK prowadzi kartoteki kont syntetycznych i analitycznych do piątego stopnia. Prowadząc biblioteki kont analitycznych program ułatwia tworzenie planu kont umożliwiając wykorzystanie tychże bibliotek do zakładania różnych kont syntetycznych (np. zleceń, rozliczeń z pracownikami (KZP, ZFM, Udziały, Nagrody, itd.)). System ten ułatwia kompleksowe rozliczenia Budżetu: Planu, Dochodów, Wydatków, Zmian Planu, Zadań i Zleceń Budżetowych oraz % realizacji planu. Obsługuje również koszty, kontrolując między innymi dekretację kręgu kosztowego, podczas rejestrowania. Generowany przez program Rozdzielnik Kosztów oraz automatyczne przeksięgowania, powodują, że prowadzenie kont zespołu "5" w układzie rodzajowym i w podziale na miejsce powstawania kosztów odbywa się w prosty i przyjemny sposób. (Program pozwala na zrezygnowanie z rejestrowania "piątek").Wszechobecna automatyka.


W programie wiele czynności wykonywanych jest automatycznie. Na przykład już podczas rejestrowania dokumentów możemy korzystać ze zdefiniowanych wcześniej schematów dekretów. Następnie jednym kliknięciem zamkniemy miesiąc, a prowadzone automatycznie dzienniki przenumerują się. Jeśli firma posiada inne nasze systemy, może w prosty sposób pobierać z nich dane (dokumenty sprzedaży, rozliczenia płac). Także rozrachunki, mogą być przeprowadzane automatycznie.Różne wersje programu.


Zgodnie z potrzebami naszych klientów, oferujemy dwie wersje systemu Sz@rk FK: dla Firm i Jednostek Budżetowych. Zestawienie różnic znajduje się w pełnym opisie programu. Wersja podstawowa może być wykorzystywana przez Biuro Rachunkowe do prowadzenia nieograniczonej liczby firm!Korespondencja i nie tylko.


Sz@rk FK umożliwia prowadzenie korespondencji z kontrahentami oraz innymi podmiotami. Drukowanie not odsetkowych oraz wezwań do zapłaty, potwierdzeń sald lub not korygujących możemy poprzedzić własnym zredagowaniem treści. Podobnie jak pozostałe moduły, Sz@rk FK zwiera wbudowany generator raportów Fast Report, który umożliwia modyfikowanie istniejących w programie raportów oraz dodawanie kolejnych wg dowolnych własnych wymagań.Moduł KASA BANK.


Rozbudowany moduł KASA BANK zajmujący się rozliczeniami finansowymi, posiada bezpośredni dostęp także z sytemu Sz@rk GM. Moduł ten zapewnia prowadzenie raportów kasowych (dla wielu stanowisk oddzielnie), bankowych (wiele rachunków oddzielnie). Inną jego funkcją jest generowanie zestawień obrotów finansowych, a także tworzenie przelewów bankowych (ZUS, US, wydruk formularzy dla kontrahentów, dokumenty zwrotne, wpłaty na własne konto). Generuje również automatycznie Preliminarz Płatności w podziale na zobowiązania i należności, według wartości przeterminowanych, płatnych „na dzisiaj”, „na jutro”, do 7 dni, do 14 dni oraz płatnych powyżej 14 dni.To jednak nie wszystko.


W programie Sz@rk FK znajdziemy wiele drobnych udogodnień, które choć może nie tak istotne, znacząco ułatwiają pracę. Pierwszym jest natychmiastowy dostęp do danych z lat ubiegłych, bez konieczności otwierania archiwum. Kolejnym udogodnieniem jest stosowanie kodów operacji finansowych (pozwalające na głębszą analizę zapisów poszczególnych kont). Przydatna będzie także możliwość otwierania kont syntetycznych i analitycznych na przestrzeni całego roku. Zaimplemen-towano także szybki dostęp do kartotek, dokumentów oraz możliwość księgowania kilku miesięcy i wielu rodzajów dokumentów jednocześnie.Przetestuj za darmo!

Aby sprawdzić program wystarczy go zainstalować - będzie funkcjonował w trybie DEMO. Możesz testować do woli - także pracując na rzeczywistych danych. Po zakupie produktu uzyskasz jego pełną funkcjonalność, a wszystkie wprowadzone informacje będą mogły być zachowane.