Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Uff. Jesteś u celu.

Masz serdecznie dość papierkowej roboty lub niedopracowanych systemów do ewidencji księgowej i płac? Chcesz w końcu szybko i łatwo prowadzić Księgę Przychodów i Rozchodów (KPiR) i mieć to wszystko z głowy? Nie musisz już więcej szukać. Znalazłeś.

Program mała księgowość kpir

Tylko u nas!
Wielostanowiskowa licencja.

Niepowtarzalna okazja dla biur rachunkowych i przedsiębiorców - program sprzedajemy bez dopłat za kolejne stanowiska! Jedna licencja uprawnia do instalacji na dowolnej liczbie komputerów w Twojej firmie!
Licencja dla biur rachunkowych pozwala na instalowanie programu na wielu komputerach w firmie

Profesjonalne narzędzie,
intuicyjny interfejs.

Ewidencjonowanie dokumentów przychodu i wydatków odbywa się w oknie z przejrzystym układem wszystkich możliwych pól zapisu. Pozwala na wpisy w kilku polach (kolumnach księgi) jednocześnie (np. zakup i koszty zakupu; wynagrodzenie i pozostałe koszty). Rozbudowany widok księgi, obejmujący wszystkie kolumny, ułatwia prowadzenie analiz, ponieważ dostępną tabelę możemy filtrować według dowolnego kryterium lub kryteriów. Z zare-jestrowanych danych możemy wygenerować wiele zestawień i wydruków - przekładowo narastające zestawienie według miesięcy czy wydruk księgi.
Profesjonalny program do prowadzenia małej księgowości. Pozwala na ewidencjonowanie przychodu i rozchodu

Jak już pracować,
to błyskawicznie!

Czas jest bezcenny, powinno się go szanować. Dlatego wszystkie funkcje Księgi Express Pro zostały zaprojektowane nie tylko z myślą o efektywności, ale również o jak najszybszej pracy.

Poprzez zdecydowany wzrost szybkości, wydajności oraz stabilności, wykorzystanie nowego systemu w sieciach lokalnych znacznie przyspieszy wielostanowiskową pracę (przypominamy, że licencja zezwala na instalację na wszystkich komputerach w firmie). System Sz@rk oraz poszczególne jego moduły alternatywnie umożliwiają pracę zdalną poprzez Internet.
Wielostanowiskowy program kpir na bazie sql do pracy w sieci

Bezpieczeństwo danych.

Najważniejszą zaletą bazy danych w systemie Sz@rk jest praca pod kontrolą transakcji i stosowanie referencji pomiędzy tabelami. Polegają one na pełnej kontroli i zapisie tylko kompletnych danych. Wiele programów stosuje technologie nieprzygotowane na awarie komputerów, systemów, zawieszenie aplikacji (systemu) – te mogą powodować uszkodzenia części danych, przez co cała baza staje się niespójna. W naszych programach taka sytuacja nie wystąpi, gdyż dane nie mogą zostać zapisane tylko częściowo. Od pięciu lat, od kiedy rozwijamy system Sz@rk, nie mieliśmy żadnych problemów z bazami danych SQL, a nasi klienci zadowoleni są z ich bezawaryjnego działania.
Bezpieczny i sprawdzony program kpir

Kadry, płace,
umowy i zlecenia.

Księga Expres Pro posiada specjalny moduł, w którym (w obrębie jednego miesiąca) możemy przygotować różne listy płac, uwzględniające wiele czynników (świadczenia i przerwy ZUS, czas pracy, godziny nadliczbowe, nieobecności, itp.). Następnie drukujemy listy płac, które ewentualnie modyfikujemy zgodnie z własnymi upodobaniami, w dołączonym generatorze raportów. Na koniec korzystamy z opcji eksport danych do Płatnika ZUS. Moduł Kadrowo-Płacowy zawiera miedzy innymi kilkanaście Słowników ZUS, a także słownik definiowalnych składników list płac oraz słownik szablonów list płac. Do list płac można dołączać dane z utworzonych w programie Rachunków Umów- Zleceń. Ponad to dostępnych jest wiele zestawień, raportów, zbiorówek, listy stałych składników, zmiennych oraz bogate kartoteki pracownicze.
Obsługuje umowy, zlecenia, kadry i płace. Uwzględnia w swoich kartotekach rozliczenia pracowników ZUS

Prowadzenie ewidencji,
wysyłanie e-Deklaracji.

Poza standardowymi sprawami związanymi z prowadzeniem podatkowej księgi przychodów i rozchodów, w programie znajdują się także ewidencja ryczałtu, wyposażenia, środków trwałych, dowodów wewnętrznych i przebiegu pojazdów i wydatków. Szczegóły zawarte zostały w liście funkcji. Program umożliwia również wysyłanie formularzy VAT-7 i VAT-7K elektronicznie (e-Deklaracje). Został dostosowany do aktualnych przepisów VAT 2013 (automatyczne korekty kosztów, ulga na złe długi).
Prowadzenie ewidencji wyposażenia, wydatków i środków trwałych. Obsługa ryczałtu.

Pełna integracja systemu.

Podobnie jak każdy z pozostałych modułów Systemu Sz@rk, Księga Express może pracować jako samodzielna aplikacja, lub w zestawie z innymi modułami w dowolnej kombinacji. Dane wszystkich modułów zapisywane są w tej samej bazie SQL, co bardzo usprawnia przepływ informacji pomiędzy nimi oraz zapewnia pełną integrację. Jednym z wielu ułatwień jest import danych z programów fakturujących firmy TGSoft.
Zintegrowany system księgowy dla małych firm i biur rachunkowych

Różne wersje programu.

Zgodnie z potrzebami naszych klientów, oferujemy dwie wersje programu. Pierwszą – dla Firm – umożliwiającą prowadzenie do 3-ech firm i rozliczanie maksymalnie 10-ciu pracowników w każdej z nich, natomiast drugą – dla Biur Rachunkowych – dającą możliwość prowadzenia nieograniczonej liczby firm z maksymalnie 30-stoma pracownikami w każdej z nich. Jeżeli szukasz programu, który umożliwia rozliczanie większej liczby pracowników, zachęcamy do zapoznania się z systemem Kadry Płace.
Różne wersje programu: dla firm i biur rachunkowych

Przetestuj za darmo!

Aby sprawdzić program wystarczy go zainstalować - będzie funkcjonował w trybie DEMO. Możesz testować do woli - także pracując na rzeczywistych danych. Po zakupie produktu uzyskasz jego pełną funkcjonalność, a wszystkie wprowadzone informacje będą mogły być zachowane.
Bezpłatna wersja demo programu kpir