Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Co tam sobie zapisujesz?
Wiesz, że można prościej?

Magazyn Express to mocno rozbudowana wersja Faktury 1! Plus. Zawiera wszystkie jej funkcje, ale dodatkowo wzbogacony został o wybrane elementy Gospodarki Materiałowej.

Tani program handlowy z obsługą magazynu

Tylko u nas!
Wielostanowiskowa licencja.

Niepowtarzalna okazja dla przedsiębiorców - program sprzedajemy bez dopłat za kolejne stanowiska! Jedna licencja uprawnia do instalacji na dowolnej liczbie komputerów w Twojej firmie!
Licencja pozwalająca na instalowanie na wielu komputerach w firmie

O tym jak Faktura
wyrosła na Magazyn.

To było tak dawno temu… Jeszcze w czasach, gdy Faktura potrafiła wystawiać jedynie podstawowe dokumenty takie jak faktura VAT czy korygująca (było ich oczywiście więcej). Już wtedy prowadziła inteligentne rejestry sprzedaży oraz oferowała zestawienia zbiorcze lub szczegółowe. Zachwycała Generatorem Raportów… To jednak przeszłość. Nabierając zdolności do prowadzenia wielu rozbudowanych kartotek - a przede wszystkim obsługi magazynów – stała się… Magazynem Express!
Zaawansowana wersja programu do faktur z obsługą magazynu

Jak odbywa się praca w
Magazynie Express.

Aby prowadzić magazyn (można nawet trzy jednocześnie), najpierw zakładamy listy asortymentowe. Wszystkie towary na półkach będą odzwierciedlone w Twoim elektronicznym systemie. Każdy produkt posiada ilość w wybranej jednostce miary, cenę, stawkę VAT oraz kilka innych parametrów. Ilość towarów w systemie będzie wynikała z dokumentów. Dokonując zakupu, odpowiednia pozycja zwiększy swój stan. Sprzedając towar w kasie, w momencie wydruku paragonu lub faktury – program, połączony z drukarką fiskalną, automatycznie zapisze transakcję i zmniejszy stan właściwego towaru.
Wiele magazynów jednocześnie, obsługa linii asortymentowych Posiada parametry produktów i asortymentu Obsługa magazynu i kartotek towarów, rejestrowanie obrotu materiałowego

Bogate rejestry.
Rozbudowane kartoteki.

Z magazynów możesz wystawiać szereg dokumentów: PZ, PW, MP, R+, R-, WZ, RW, MW, ZW, MM, Faktury VAT, eksportowe, UE, proformy, paragony. Dla wszystkich z nich prowadzone są automatyczne rejestry, do których zawsze masz wygodny dostęp.

System znacznie ułatwia również tworzenie nowych kartotek magazynów, materiałów, usług, a także rozrachunkowe (dostawcy i odbiorcy) i dokumentów (przeglądanie, wydruk, kasowanie, edycja…).
Bogaty w rejestry i kartoteki a dodatkowo magazyny, materiały i usługi

Sprawdź jak kręci się Twój biznes.

To zadziwiające z jaką łatwością możesz w Magazynie Express generować analizy sprzedaży i zakupów w podziale na kilka rodzajów – asortymentu, kontrahentów, miejscowości, województw, kont wewnętrznych, rodzajów dokumentów. Powinieneś skorzystać również z mieszanych zestawień – uwzględniających wiele kryteriów. Możliwości jest wiele, a wszystkie zamknięte w atrakcyjnej oprawie.
Analizy sprzedaży i zakupów. Ponadto asortyment i kontrahenci

Memento Factura.

Gdy Faktura 1! nie wystarcza, a Sz@rk GM jest dla Ciebie zbyt rozbudowany, pamiętaj, że Magazyn Express jest w sam raz dla Ciebie. Zachęcamy do zapoznania się z tym programem i jego funkcjami.
Zaawansowany i profesjonalny, a przy tym prosty w obsłudze

Przetestuj za darmo!

Aby sprawdzić program wystarczy go zainstalować - będzie funkcjonował w trybie DEMO. Możesz testować do woli - także pracując na rzeczywistych danych. Po zakupie produktu uzyskasz jego pełną funkcjonalność, a wszystkie wprowadzone informacje będą mogły być zachowane.
Bezpłatna wersja demo programu do magazynu