Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Programy dla administratorów nieruchomości

Programy sugerowane dla administratorów budynków Czynsze - program dla wspólnot i spółdzielni Finanse Księgowość - program dla wspólnot i spółdzielni Faktura 1! Plus - program dla wspólnot i spółdzielni Magazyn Express - program dla wspólnot i spółdzielni Kadry Płace - program dla wspólnot i spółdzielni Środki Trwałe - program dla wspólnot i spółdzielni DBCalc - program dla wspólnot i spółdzielni
Program Czynsze przeznaczony dla spółdzielni mieszkaniowych i administratorów budynków Sz@rk Czynsze
Aplikacja przeznaczona jest do prowadzenia: naliczeń czynszowych oraz rozliczeń związanych z najmem (wpłaty, korekty, odczyty), a także ewidencjonowania danych kartotekowych (generowanych automatycznie). Program posiada moduł do odczytywania danych z rejestratorów zużycia wody. Pozwala także na seryjne drukowanie.
FK - program do pełnej księgowości Sz@rk Finanse Księgowość
Zaawansowany program do prowadzenia pełnej księgowości. Zastosowane rozwiązania pozwalają na otrzymywanie natychmiastowej informacji o stanie finansowym firmy, bez konieczności czekania na zamknięcie miesiąca. Posiada wiele zestawień syntetycznych, analitycznych, mieszanych, rozdzielniki kosztów oraz dostęp do większości informacji z wielu poziomów programu. Program wyposażono w wiele zautomatyzowanych rozwiązań ułatwiających i przyspieszających pracę.
Faktura 1! Plus – prosty program do faktur Sz@rk Faktura
1! Plus
Program polecany do fakturowania usług, dlatego nie posiada magazynów. Sz@rk Faktura 1! jest prostym w obsłudze systemem, który pomoże wystawiać faktury: VAT (z własnym LOGO), także PRO FORMA, eksportowe i UE. Przeniesie dane do programu księgowego, automatycznie poprowadzi rejestry VAT oraz rozrachunki. Program wyposażono w moduły Kasa-Bank, uproszczony CRM oraz udostępniono możliwość wystawiania faktur z wielu różnych firm.
Magazyn Express – program handlowo magazynowy Sz@rk Magazyn Express
Magazyn Express to z jednej strony mocno rozbudowana wersja programu Faktura 1! Plus, a z drugiej uproszona wersja Gospodarki Materiałowej. Możliwość prowadzenia do 3 magazynów pozwala na zastosowanie programu w małych firmach handlowych lub sklepach. Posiada szereg opcji i raportów do obrotu magazynowego i przeprowadzania inwentaryzacji. Umożliwia sprzedaż za pomocą kodów kreskowych.
Ikona programu Sz@rk Kadry Płace Sz@rk Kadry Płace
Program pomoże naliczyć płace, na podstawie których wygeneruje i wyśle deklaracje ZUS, obliczy odpowiednie PIT-y, poprowadzi harmonogramy, kartoteki, itd.). Elastyczny system definiowania formuł obliczeniowych dla składników płacowych, pozwala na wdrożenie programu w dowolnej jednostce, także takiej stosującej indywidualne, skomplikowane zasady obliczania wynagrodzeń.
Ikona programu Sz@rk Środki Trwałe Sz@rk Środki Trwałe
System w sposób kompleksowy umożliwia obsługę środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia. Posiada mechanizmy ułatwiające ewidencję i amortyzację majątku firmy, m.in. możliwość rejestrowania składników środków lub wyposażenia. Dysponuje funkcją rejestrowania wszelkich zmian w danych środków i wyposażenia, dostępnych później do przeglądania w historii zmian.
DBCalc - własne analizy za pomocą arkusza kalkulacyjnego Sz@rk DBCalc
Oprócz standardowych operacji i funkcji ogólnie znanych z innych arkuszy, program służy do obliczeń i analiz danych z baz SQL. Posiada dedykowane funkcje dla Sz@rk SQL. Uniwersalne rozwiązanie analityczne z wykresami i tabelami przestawnymi, przydatne dla każdego księgowego. Umożliwia zdalną pracę i dzielenie się arkuszami z innymi pracownikami za pomocą wersji CLOUD.