Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Programy dla firm

Programy sugerowane dla przedsiębiorców Sz@rk Biznes - program dla małych i średnich firm Faktura 1! Plus - program dla małych i średnich firm Magazyn Express - program dla małych i średnich firm Księga Express Pro - program dla małych i średnich firm Gospodarka Materiałowa - program dla małych i średnich firm Kadry Płace - program dla małych i średnich firm Finanse Księgowość - program dla małych i średnich firm Środki Trwałe - program dla małych i średnich firm DBCalc - program dla małych i średnich firm
Ikona programu Sz@rk Księga Express STD Księga Express STD
Mała Księgowość dla firm rozliczających się na zasadach PKPiR (Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów). Doskonałym uzupełnieniem są zintegrowane Rejestry VAT, na podstawie których program tworzy automatyczne deklaracje lub eDeklaracje VAT. Dodatkowo posiada uproszone moduły do rozliczeń Płac, Wyposażenia oraz Ewidencji przebiegu i wydatków pojazdów. Zawiera wbudowany Arkusz Kalkulacyjny, Edytor Tekstów i Kalendarz z zadaniami.
Ikona programu Sz@rk Biznes Sz@rk Biznes
Zintegrowany system dla małych i średnich firm. Zawiera moduły: faktury, magazyny, PKPiR, CRM, rozliczenia, kasa, bank, zamówienia, integrację ze sklepami internetowymi Shoper. Bezpośrednia obsługa poczty internetowej doskonale sprawdza się w kontaktach z kontrahentami, tworząc automatyczną historię i „sp” do załatwienia. Wersję CLOUD można instalować w hostingach ASP.
Ikona programu Sz@rk Faktura 1! Plus Sz@rk Faktura
1! Plus
Program polecany do fakturowania usług, dlatego nie posiada magazynów. Sz@rk Faktura 1! jest prostym w obsłudze systemem, który pomoże wystawiać faktury: VAT (z własnym LOGO), także PRO FORMA, eksportowe i UE. Przeniesie dane do programu księgowego, automatycznie poprowadzi rejestry VAT oraz rozrachunki. Program wyposażono w moduły Kasa-Bank, uproszczony CRM oraz udostępniono możliwość wystawiania faktur z wielu różnych firm.
Ikona programu Sz@rk Magazyn Express Sz@rk Magazyn Express
Program handlowy Magazyn Express to z jednej strony mocno rozbudowana wersja programu Faktura 1! Plus, a z drugiej uproszona wersja Gospodarki Materiałowej. Możliwość prowadzenia do 3 magazynów pozwala na zastosowanie programu w małych firmach handlowych lub sklepach. Posiada szereg opcji i raportów do obrotu magazynowego i przeprowadzania inwentaryzacji. Umożliwia sprzedaż za pomocą kodów kreskowych.
Ikona programu Sz@rk Księga Express Pro Sz@rk Księga Express Pro
Mała Księgowość dla firm rozliczających się na zasadach PKPiR (Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów) lub Ryczałtu. Doskonałym uzupełnieniem są zintegrowane Rejestry VAT, na podstawie których program tworzy automatyczne deklaracje lub eDeklaracje VAT. Dodatkowo posiada uproszone moduły do rozliczeń Płac, Środków Trwałych, Wyposażenia oraz Ewidencji przebiegu i wydatków pojazdów. Kompatybilny z programami fakturującymi Sz@rk.
Ikona programu Sz@rk Gospodarka Materiałowa Sz@rk Gospodarka Materiałowa
Rozszerzona wersja programu Magazyn Express. Polecany zwłaszcza dla różnego rodzaju Hurtowni oraz firm prowadzących pełne księgi rachunkowe. Program nie ma ograniczenia na liczbę prowadzonych magazynów. Polecany też dla firm wielooddziałowych, które system ten wspiera poprzez eksport i import dokumentów (synchronizacja baz danych) w poszczególnych oddziałach. Program posiada bogatą paletę analiz oraz możliwość kreowania własnych dokumentów.
Ikona programu Sz@rk Kadry Płace Sz@rk Kadry Płace
Program pomoże naliczyć płace, na podstawie których wygeneruje i wyśle deklaracje ZUS, obliczy odpowiednie PIT-y, poprowadzi harmonogramy, kartoteki, itd.). Elastyczny system definiowania formuł obliczeniowych dla składników płacowych, pozwala na wdrożenie programu w dowolnej jednostce, także takiej stosującej indywidualne, skomplikowane zasady obliczania wynagrodzeń.
Ikona programu Sz@rk Finanse Księgowość Sz@rk Finanse Księgowość
Zaawansowany program do prowadzenia pełnej księgowości. Zastosowane rozwiązania pozwalają na otrzymywanie natychmiastowej informacji o stanie finansowym firmy, bez konieczności czekania na zamknięcie miesiąca. Posiada wiele zestawień syntetycznych, analitycznych, mieszanych, rozdzielniki kosztów oraz dostęp do większości informacji z wielu poziomów programu. Program wyposażono w wiele zautomatyzowanych rozwiązań ułatwiających i przyspieszających pracę.
Ikona programu Sz@rk Środki Trwałe Sz@rk Środki Trwałe
System w sposób kompleksowy umożliwia obsługę środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia. Posiada mechanizmy ułatwiające ewidencję i amortyzację majątku firmy, m.in. możliwość rejestrowania składników środków lub wyposażenia. Dysponuje funkcją rejestrowania wszelkich zmian w danych środków i wyposażenia, dostępnych później do przeglądania w historii zmian.
Ikona programu Sz@rk DBCalc Sz@rk DBCalc
Oprócz standardowych operacji i funkcji ogólnie znanych z innych arkuszy, program służy do obliczeń i analiz danych z baz SQL. Posiada dedykowane funkcje dla Sz@rk SQL. Uniwersalne rozwiązanie analityczne z wykresami i tabelami przestawnymi, przydatne dla każdego księgowego. Umożliwia zdalną pracę i dzielenie się arkuszami z innymi pracownikami za pomocą wersji CLOUD.