Oferta

Programy dla firm

Program-JPK Jednolity Plik Kontrolny Program-JPK

Aplikacja pracuje niezależnie od stosowanego oprogramowania ERP i stanowi doskonałe uzupełnienie posiadanego systemu w zakresie obsługi Jednolitych Plików Kontrolnych oraz e-Sprawozdań Finasowych KRS. Program-JPK to najszybszy sposób na przeglądanie, import, edycję, generowanie, weryfikowanie, scalanie, analizy, raportowanie i wysyłanie podpisanych plików JPK.

[opis]


Program Sprawozdanie Finansowe XML KRS Program-eSF Sprawozdania Finansowe XML do KRS.

Przejrzystość danych podczas weryfikacji zebranych informacji oraz łatwość edycji skróci czas potrzebny na wykonanie sprawozdań finansowych. Program ułatwia wykonywanie dodatkowych czynności związanych z raportowaniem do KRS. Z naszym programem przygotowanie e-sprawozdań finansowych przestaje być frustrujące.

[opis]


Księga Express KPiR Księga Express. Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów KPiR.

Nowa jakość w zakresie księgowości dla małych firm oraz Biur Rachunkowych. Oferuje wszystko co potrzebne do prowadzenia uproszczonej, małej księgowości KPiR. W programie znajdziesz moduły: Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów, JPK, Faktury i Płace.

[opis]Moduły zintegrowanego systemu Sz@rk SQL

Sz@rk Faktura 1 plus Faktura 1 plus

Program polecany do fakturowania usług, dlatego nie posiada magazynów. Sz@rk Faktura 1! jest prostym w obsłudze systemem, który pomoże wystawiać faktury: VAT (z własnym LOGO), także PRO FORMA, eksportowe i UE. Przeniesie dane do programu księgowego, automatycznie poprowadzi rejestry VAT oraz rozrachunki. Program wyposażono w moduły Kasa-Bank, uproszczony CRM oraz udostępniono możliwość wystawiania faktur z wielu różnych firm.

[opis]


Sz@rk Magazyn Express Magazyn Express

Program handlowy Magazyn Express to z jednej strony mocno rozbudowana wersja programu Faktura 1! Plus, a z drugiej uproszona wersja Gospodarki Materiałowej. Możliwość prowadzenia do 3 magazynów pozwala na zastosowanie programu w małych firmach handlowych lub sklepach. Posiada szereg opcji i raportów do obrotu magazynowego i przeprowadzania inwentaryzacji. Umożliwia sprzedaż za pomocą kodów kreskowych.

[opis]


Sz@rk Gospodarka Materiałowa Gospodarka Materiałowa

Rozszerzona wersja programu Magazyn Express. Polecany zwłaszcza dla różnego rodzaju Hurtowni oraz firm prowadzących pełne księgi rachunkowe. Program nie ma ograniczenia na liczbę prowadzonych magazynów. Polecany też dla firm wielooddziałowych, które system ten wspiera poprzez eksport i import dokumentów (synchronizacja baz danych) w poszczególnych oddziałach. Program posiada bogatą paletę analiz oraz możliwość kreowania własnych dokumentów.

[opis]


Sz@rk Finanse Księgowość Finanse Księgowość

Zaawansowany program do prowadzenia pełnej księgowości. Zastosowane rozwiązania pozwalają na otrzymywanie natychmiastowej informacji o stanie finansowym firmy, bez konieczności czekania na zamknięcie miesiąca. Posiada wiele zestawień syntetycznych, analitycznych, mieszanych, rozdzielniki kosztów oraz dostęp do większości informacji z wielu poziomów programu. Program wyposażono w wiele zautomatyzowanych rozwiązań ułatwiających i przyspieszających pracę.

[opis]


Sz@rk Kadry Płace Kadry Płace

Program pomoże naliczyć płace, na podstawie których wygeneruje i wyśle deklaracje ZUS, obliczy odpowiednie PIT-y, poprowadzi harmonogramy, kartoteki, itd.). Elastyczny system definiowania formuł obliczeniowych dla składników płacowych, pozwala na wdrożenie programu w dowolnej jednostce, także takiej stosującej indywidualne, skomplikowane zasady obliczania wynagrodzeń.

[opis]


Sz@rk Środki Trwałe Środki Trwałe

System w sposób kompleksowy umożliwia obsługę środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia. Posiada mechanizmy ułatwiające ewidencję i amortyzację majątku firmy, m.in. możliwość rejestrowania składników środków lub wyposażenia. Dysponuje funkcją rejestrowania wszelkich zmian w danych środków i wyposażenia, dostępnych później do przeglądania w historii zmian.

[opis]


Sz@rk Czynsze Czynsze

Aplikacja przeznaczona jest do prowadzenia: naliczeń czynszowych oraz rozliczeń związanych z najmem (wpłaty, korekty, odczyty), a także ewidencjonowania danych kartotekowych (generowanych automatycznie). Program posiada moduł do odczytywania danych z rejestratorów zużycia wody. Pozwala także na seryjne drukowanie.

[opis]